پیوندها

 

 

 

 

آمار بازدید کنندگان
بازديدکنندگان اين صفحه: 1472
بازديدکنندگان امروز: 201
کل بازديدکنندگان: 98682
بازديدکنندگان آنلاين: 7
زمان بارگزاري صفحه: 0.8580 ثانيه
اخبار > برگزاری شصت و هفتمین جلسه شورای انتشارات


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری شصت و هفتمین جلسه شورای انتشارات

گزارش  از شصت و هفتمین جلسه شورای انتشارات دانشگاه مرداد ماه 1396

دفتر معاونت پژوهشی

شورای انتشارات دانشگاه در مرداد ماه سال 1396 تشکیل جلسه داد و تعدادپنج پیشنهاد رسیده را مورد بحث و بررسی کارشناسانه قرارداد که حاصل آن مصوباتی به شرح ذیل می­باشد:

·        دو اثر بنام­های اصول و فنون مهارت­های بالینی و اصول و فنون عملکرد فرد سیار و اسکراب  که توسط یک از اعضای هیات علمی دانشگاه گردآوری شده است مطرح و مقرر شد مکاتبات لازم جهت جمع آوری اطلاعات بیشتر انجام و تصمیم­گیری به جلسه آینده موکول گردد. 

·        یک عنوان از کتب پیشنهادی پس از بحث و بررسی توسط اعضای محترم شورا به علت عدم رعایت قوانین و مقررات نشر دانشگاه و همچنین به علت تخلف به کمیته اخلاق ارجاع گردید.

·        تصمیم گیری در خصوص پرداخت حق­ الزحمه داوری در قالب گواهی پژوهشی برای سه عضو هیات علمی دانشگاه و  یک مورد پرداخت مالی مصوب گردید.

·        کتاب بهداشت و کنترل عفونت در دندانپزشکی گردآوری سرکار خانم زهرا گودرزی کارشناس بهداشت محیط، مورد ارزیابی قرار گرفت و مقرر گردید بعد از اعمال نظرات داور توسط صاحب اثر و پس از تائید شورا با نام و آرم دانشگاه و با هزینه شخصی مولف چاپ شود.

·        کتاب ادله فقهی مسئولیت مدنی ناشی از خطاهای بهداشتی درمانی(با تاکید بر انتقال فرآورده­های خونی آلوده) مطرح که پس از اصلاح عنوان کتاب مصوب شد دو نسخه از اثر فوق جهت ارزیابی برای دو نفر از اساتید صاحب نظر ارسال گردد.

 


١١:٢٢ - 1396/05/25    /    شماره : ١٩٨٧٦    /    تعداد نمایش : ١٩٢