پیوندها

 

 

 

آمار بازدید کنندگان
بازديدکنندگان اين صفحه: 6934
بازديدکنندگان امروز: 8
کل بازديدکنندگان: 165559
بازديدکنندگان آنلاين: 2
زمان بارگزاري صفحه: 0.5460 ثانيه
اخبار > دسترسی آزمایشی به مجلات پزشکی Thieme


  چاپ        ارسال به دوست

دسترسی آزمایشی به مجلات پزشکی Thieme

به اطلاع می‌رساند‌ پیرو مذاکرات صورت‌گرفته مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی با ناشر Thieme، دسترسی آزمایشی (Trial) دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور به مجموعه مجلات ناشر مذکور به آدرس https://www.thieme-connect.com/products/all/home.html  تا پایان سپتامبر سال جاری 2017 فراهم شده‌است. ناشر Thieme بیش از 40 عنوان مجله در موضوعات پزشکی بالینی به شرح فایل ذیل منتشر می‌کند.


Thieme یک ناشر پزشکی و علمی بین المللی است که برای بیش از 125 سال به متخصصان بهداشت و دانش آموزان ارائه خدمت می دهد. هدف این ناشر ترویج آخرین پیشرفت در عمل بالینی، انتشار آخرین یافته های تحقیقاتی، حمایت از آموزش پزشکی و  آموزش عالی، کتاب ها، مجلات و محصولات الکترونیکی است.
بیش از 900 کارمند در سراسر جهان،   Thieme را اداره می کند که در هفت شهر، از جمله نیویورک، دهلی، ریودوژانیرو، اشتوتگارت و سه مکان دیگر در آلمان دفتر دارد.
علاوه بر انتشار هر ساله 70 عنوان کتاب جدید، تامی بیش از 140 مجله پزشکی و علمی را در قالب چاپ و الکترونیکی سنتی چاپ می کند که تعدادی از آنها از طرف جوامع حرفه ای و همچنین ده ها تن از محصولات آنلاین چاپ می شوند.
Thieme  طیف گسترده ای از کتاب علوم بهداشتی با تمرکز بر جراحی اعصاب، otolaryngology، جراحی ارتوپدی، چشم پزشکی، رادیولوژی، پزشکی مکمل و جایگزین، گوش و حلق و بینی و آسیب شناسی زبان
ارائه می دهد.
گروه انتشارات پزشکی Thieme یکی از معدود شرکت های چاپ و نشر است که یک شرکت خانوادگی و تجاری است. Thieme هنوز از رقبای خود با تأکید بر استانداردهای بالای کیفیت در محتوا و ارائه در تمام محصولاتش متمایز است.


١٢:٥٤ - 1396/01/21    /    شماره : ٢٧٦٠٠    /    تعداد نمایش : ٢٠٣