پیوندها

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آمار بازدید کنندگان
بازديدکنندگان اين صفحه: 4514
بازديدکنندگان امروز: 55
کل بازديدکنندگان: 184750
بازديدکنندگان آنلاين: 6
زمان بارگزاري صفحه: 0.4680 ثانيه
اخبار > هفتاد و دومین جلسه شورای انتشارات دانشگاه – آبان ماه 1397


  چاپ        ارسال به دوست

هفتاد و دومین جلسه شورای انتشارات دانشگاه – آبان ماه 1397

هفتاد و دومین جلسه شورای انتشارات دانشگاه آبان ماه 1397

سه­ شنبه   01 /08/1397 شروع جلسه : 00 :8 صبح  مکان : دفتر معاونت تحقیقات و فناوری

پس از سلام و درود بر محمد و آل محمد جلسه شورای انتشارات دانشگاه با حضور اکثر اعضاء تشکیل و مصوبات به شرح ذیل به تصویب رسید.

·        -  کتاب «علوم تشریح دستگاه قلب و عروق»  اثر سرکار خانم  دکتر افسانه مافی عضو هیات علمی دانشگاه که توسط اساتید علوم تشریح مورد ارزیابی قرار گرفت که پس از تائید شورای انتشارات جهت ویرایش­های نهایی مورد نظر داوران برای مولفین ارسال گردید.

·        -  کتاب «پس از پیامبر(ص)» اثر آقای دکتر شعبانعلی خان­صنمی عضو محترم هیات علمی دانشگاه که توسط دو نفر از اساتید فن مورد ارزیابی قرار گرفته بود، پس از تائید شورای انتشارات جهت ویرایش­های نهایی مورد نظر داوران برای مولف ارسال گردید.

·        -  کتاب نوار قلب کاربردی _ بالینی اثر دکتر محمد حسین ارجمند­نیا استادیار فوق تخصص قلب اطفال، عضو هیات علمی دانشگاه که توسط دو نفر از اساتید مورد ارزیابی قرار گرفته بود در جلسه شورا مطرح و پس از نقد و بررسی مقرر شد، مجوز چاپ برای اثر فوق با نام و آرم دانشگاه و با هزینه شخصی مولف، صادرگردد.

·        -  کتاب بیماری­های غدد در بارداری گردآوری شده توسط آقای دکتر محمود پرهام دانشیار بیماریهای غدد، عضو هیات علمی دانشگاه که توسط دو نفر از اساتید دانشگاه مورد ارزیابی قرار گرفته بود پس از تائید ویرایش­های مورد نظر داوران مربوطه، مجوز چاپ برای اثر فوق با نام و آرم دانشگاه و با هزینه شخصی مولف، صادرگردد. و همچنین پیشنهاد گردید عنوان روی جلد کتاب از «بیماری­های غدد در بارداری» به «دیابت، تیروئید و بارداری» تغییر یابد.

·       -   پیشنهاد چاپ کتاب «مهارت­های ارتباطی برای مراقبین سلامت» اثر آقای دکتر ذبیح­اله قارلی­پور قرقانی عضو محترم هیات علمی دانشگاه در جلسه شورای انتشارات مطرح و پس از نقد و بررسی مقررگردید دو نسخه از اثر فوق جهت ارزیابی و اعلام نظر برای دو نفر از اساتید دانشگاه ارسال گردد.

 

 


١١:٢٢ - سه شنبه ١ آبان ١٣٩٧    /    شماره : ١٩٨٧٦    /    تعداد نمایش : ١٠٦١